Про танець кохання.
Розмова з хореографом Вікторією Чорних

Анна Жолудь

Вікторія - педагог зі стажем, діюча танцівниця бально-спортивних танців, Чемпіон України, Переможець та фіналіст міжнародних змагань, Учасник найбільших міжнародних турнірів Німеччини, Австрії та Англії.


Вона займається танцями 14 років і не планує покидати улюблену справу. А ще нещодавно відкрила власну студію "V.Art.studio" по створенню професійного танцювального образу на турнірах. А ще моя подруга і партнер. Ми зустрілися і поговорили про перший весільний танець.
 
 

- Скільки потрібно часу, щоб поставити весільний танець?
- В ідеалі 10 занять, 10 академічних годин. За п'ять ми ставимо танець і ще за п'ять - відпрацьовуємо. І добре, коли пари приходять за місяць до торжества: раніше не потрібно, а пізніше - ризиковано.

- Що потрібно для тренувань? У чому займатися?
- Зручне взуття на підборах для дівчини або весільні туфлі (якщо немає забобонів з цього приводу). Для чоловіків таких обмежень немає, підійде будь-яке зручне взуття на час тренувань. Ще дуже важливо розповісти хореографу про те, яка у вас сукня, вузька або пишна, з довгим шлейфом або без, чи є фата і якої вона довжини. Це все потрібно враховувати при постановці танцю, від цього буде залежати кількість па, складність танцю, ширина кроків, кількість поворотів, підтримок і тд. Якщо, наприклад, у нареченої довгий шлейф, то його можна підколоти на час танцю.

- Як вибрати свій танець кожній парі?
- Все починається з музики, я прошу пару надати кілька треків, які їм подобаються, і на основі цього я вже розумію стиль танцю, характер. Після цього я готую хореографію на свій розсуд.

- Який найпопулярніший стиль для першого весільного танцю?
- Повільний вальс в різних його варіаціях. Найменше пари хочуть якось експериментувати або ставити занадто складну хореографію, бо більшість наречених ніколи не займалися танцями. «Найлегше парам дається повільний вальс або фокстрот під класну улюблену парою пісню, але головне не під« попсову », так як це буде відволікати увагу гостей від танцю»

- Як правильно знімати танець на фото і відео?
- Ідеально, якщо танець зніматимуть 2 відеографи, один - загальний план, щоб було видно весь малюнок танцю, а другий - великі плани, обличчя, погляди, емоції нареченого і нареченої. Також має значення точка, з якої будуть знімати. Як правило, це місце, де сидять гості. Для фотографа ніяких правил крім дотримання цієї ж точки зйомки немає.

- Чи потрібно шити або купувати спеціальну сукню для першого танцю?
- Я прихильник того, щоб наречена танцювала в тій сукні, в якому одружується. Але якщо на весіллі багато сюрпризів, шоу програма, пара готує кілька танців, і дозволяє бюджет, то цілком можна пошити окреме плаття для танцю. Різниця в тому, що весільні сукні дуже красиві в статичному положенні, а танцювальні та бальні розкривають всю свою принадність у русі, вони розвиваються, летять і дуже прикрашають хореографію. У цьому випадку це повинна бути адаптована вечірня сукня з елементами танцювальної. «Дуже важливо в постановці весільного танцю довіритися своєму тренеру і слухати його професійну думку і поради. Налаштуватися тільки на позитив і навіть якщо спочатку складно, не варто сумувати, все вийде, якщо ви цього хочете і будете старатися. Завжди можна відточити хореографію до ідеалу. Ще не було таких випадків, щоб пара на весіллі не змогла станцювати. Не варто хвилюватися!»    

dance
grace
celebride.wedding@gmail.com Tel. Viber / WhatsApp +38 093 077 0886 Київ, Спортивна пл. 1А, БЦ «Гулiвер»