Друзі!


Ми хочемо поділитися з Вами дуже яскравими і позитивними новинами! :)

По-перше, наша весільна агенція змінює назву! Ми довго шукали і, нарешті, знайшли те єдине слово, яке найкращим чином відображає всі ті емоції, відчуття і переживання, пов'язані у всіх нас з весіллям. Celebride! Ця назва несе в собі енергетику свята, яке унікальним чином створюється і планується разом з нареченою і нареченим. Це яскравий сплеск емоцій, це любов і ніжність, це танцююча від щастя наречена, мрії якої втілюються в день весілля! Це важливість кожної пари для нас, неповторність кожного весілля. Слово Celebride знайшло відгук у наших серцях, і ми сподіваємося, що знайде і в ваших! :)

love
 
 

Ми попрацювали над покращенням сервісу для наших клієнтів і посилили свою команду новими талановитими професіоналами. Ми не будемо зупинятися на досягнутому і плануємо ставати краще з кожним днем.

По-друге, у нас оновлений і покращений сайт. У роботі над весіллями ми завжди прагнемо до досконалості, взаєморозуміння і комфорту: як із парою, так і всередині команди, приділяємо велику увагу дрібницям і атмосфері на святі. Ці принципи знайшли своє відображення і в нашому сайті, створеному із повагою і любов'ю до наших клієнтів. Ми сподіваємося, що Ви легко знайдете там все, що Ви хотіли б знати про нашу агенцію.

 

Також, в рамках вже відомого Вам формату Brides Сlub ми готуємо нові, захоплюючі й корисні зустрічі для наречених. Ми представимо їх трохи пізніше. Слідкуйте за новинами!

Бажаємо кожному нових ідей, емоцій і натхнення в 2017 році! :)

Щиро Ваші,
весільний організатор Анна і команда Celebride.

 
celebride.wedding@gmail.com Tel. Viber / WhatsApp +38 093 077 0886 Київ, Спортивна пл. 1А, БЦ «Гулiвер»