Angel. A.

дивитися відео

"Жінка повинна бути виткана з любові. Кожне її слово, рух, кожен погляд повинен бути наповнений безмежним сяйвом її серця, яке, немов сонце, осяює світ яскравими променями"
 

Впродовж життя кожна дівчинка, дівчина, жінка переживає безліч різних станів і емоцій. Це перша дитяча закоханість в Павлика з садка, перша і, як нам здається, справжня любов в школі, коли об'єкт любові - старшокласник Ваня, що не відповідає взаємністю ... :) Це перший поцілунок, перші валентинки, квіти, запрошення в кіно, перші серйозні стосунки ... Потім - справжня любов, яку ми вже ні з чим не сплутаємо. Пропозиція з'єднати долі і бути разом завжди, на яке вона відповість «так» ... І ось ця дівчинка стоїть на порозі нового життя, свого нового і такого прекрасного стану - в статусі нареченої. За крок до створення нової сім'ї, цілого світу, в якому будуть жити два люблячих серця. Миру, в якому її чекає так багато нових і прекрасних станів ...

Ми переконані в тому, що день весілля - це той день, коли наречена може дозволити собі все. Зібрати навколо себе велику групу професіоналів з організатора, фотографа, відеографа, стиліста, декоратора і флориста. Орендувати красиву студію. Міряти сукні, туфельки, змінювати зачіски і макіяж, дивитися у дзеркало, сміятися, веселитися, пити шампанське, насолоджуватися ... Насолоджуватися своїм новим особливим станом, станом нареченої, яке так очікувано і так швидкоплинно. Ми так довго готуємося до весільного дня і в поспіху не встигаємо відчути його. Пропонуємо замість нервових і швидких зборів нареченої альтернативу. Чому б не зупинити таку прекрасну мить?

 
* Обратите внимание, что в отзыве упоминается предыдущее название нашего агентства. Узнать больше о ренейминге и ребрендинге можно по ссылке :)
 
celebride.wedding@gmail.com Tel. Viber / WhatsApp +38 093 077 0886 Киев, Спортивная пл. 1А, БЦ «Гулливер»