На березі неба

Антон і Люся

«Любов схожа на море, що виблискує небесними квітами. Щасливий, хто приходить на берег і, зачарований, погодить душу свою з величчю всього світу. Не видно берега у морі, і зовсім немає берегів у любові»
 

Красиві, щасливі, молоді, освічені, цілеспрямовані і справжні. Цими молодятами мені хочеться пишатися. Незважаючи на юний вік, вони встигли побачити півсвіту, повчитися в декількох зарубіжних вузах і змінити пару професій. Але головне - вони знайшли один одного.

Люся і Антон, та їх історія кохання ..

 

Випадкове знайомство в Києві за пару днів до переїзду Люсі в Китай розділило життя обох на «до» і «після». Кілька вечорів, які вони провели разом, стали дуже значущими. Але незабаром Люся полетіла, Антон в цей час закінчував магістратуру в Польщі, потім навчався в Швеції, стажувався в Угорщині. Наближався Новий рік, який хлопець планував відсвяткувати з друзями в Німеччині, але змінив це рішення заради Люсі, яка прилітала на свята до Києва.

«Ми відсвяткували Новий рік, після чого Антон сказав мені: « Все, ти живеш зі мною.» І ми почали жити разом в Києві»

Через деякий час Антон змушений був повернутися в Будапешт з робочих питань. У його День Народження Люда зробила йому сюрприз і приїхала в гості. Пара пожила місяць в Будапешті, злітала на канікули до Бельгії, а на День Народження Люсі - в Прагу. Все було прекрасно, але робота знову розлучила їх. За умовами контракту Люда мала повернутися в Китай.

«Я пам'ятаю наше прощання на вокзалі Будапешта. Воно тривало 30 секунд. Я подивилася в очі Антону і побачила, що ще секунда і там з'являться сльози. І він швидко пішов. А я залишилася плакати вже в потязі. Нам страшенно не хотілося розлучатися »

Настали довгі 8 місяців розлуки. Люда викладала англійську в Китаї, потім подорожувала по Азії. Антон продовжував працювати в Будапешті, а потім переїхав до Словаччини. Молоді люди весь час спілкувалися і дуже нудьгували один по одному. Коли контракт Люди закінчився, пара вирішила разом повернутися в Україну.

І тепер ми знімаємо для них love story і готуємося разом до майбутнього весілля.

 

 
«Distance is just a test to see how far love can travel»

Тепер молодята впевнені в тому, що ніщо не здатне розлучити їх. І точно знають, що їхнє кохання не має ні берегів, ні кордонів ...

 

 
celebride.wedding@gmail.com Tel. Viber / WhatsApp +38 093 077 0886 Київ, Спортивна пл. 1А, БЦ «Гулiвер»