Ніч кіно

Ярослава та Олексій

Це весілля ще на першій зустрічі з Ясею і Олексою отримало свою назву "Ніч кіно".

Як і завжди, я попросила закоханих розповісти про історію їхніх стосунків, і виявилося, що познайомилися вони на фестивалі "Ніч кіно", і з тих пір вже не розлучалися. Я вирішила, що нам обов'язково потрібно відобразити цю романтичну історію в їхньому весіллі :)

«Кохання – це нагорода, отримана без заслуг»
 
 

Іноді наречений і наречена на початку підготовки абсолютно не знають яке свято вони хочуть. Але Яся та Олексій знали: вони мріяли про весілля і церемонію в лісі.

Ми знайшли належне місце в лісовій зоні за містом, створили концепцію оформлення в ніжних білих, молочних, зелених і коричневих відтінках, додали повітряної флористики і свічок.

Вручати гостям щось на кшталт квитків в кіно здалося занадто банальною ідеєю, і наш каліграф вручну зробив запрошення, на яких був напис: "Чекаємо вас на нашому весіллі" Ніч кіно ". Таким чином ми відразу підготували гостей до того, що все піде не за стандартним сценарієм.

Коли всі запрошені виявилися в банкетному залі, крім номерків і карток із номерами місць, їх чекали таблички з програмою вечора.
“19:30 - Фільм
20 :00 - Церемонія
21:00 - Перший танець
22:00 - Торт “

На початку банкету на великому екрані ми транслювали німе кіно, щоб заінтригувати всіх присутніх. І коли годинник пробив 19.00, на екрані несподівано з'явився той самий зворушливий і такий щирий Фільм …

 

Коли трохи стемніло, ведучий запросив всіх на невелику прогулянку. Гості були здивовані, але все ж покинули територію заміського комплексу, де проходило свято, і пішли за ним. Десь в лісі їх зустрічало світло ліхтариків, позначаючи пункт призначення, а дорога до церемонії була заставлена ​​свічками. Пройшовши нею, гості потрапили на нічну весільну церемонію Ясі та Олекси і зайняли свої місця. Ведучий передав мікрофон близькій подрузі нареченого і нареченої. Коли молодята обмінялися заповітними "Згоден" і "Згодна", подружка заспівала для них пісню, в кінці якої хлопці і їхні друзі влаштували танцювальний флешмоб :) Це було неймовірно весело і несподівано, навіть для мене :)

Справжня церемонія в самому серці лісу, на чарівній галявині, під зоряним літнім небом. Такою була мрія закоханих і вона втілилася в той самий момент. У фіналі церемонії, коли гості повернулися на територію ресторану, Яся та Олекса залишилися самі й тихенько, тільки один для одного, обмінялися важливими і теплими словами, обіцянками любити і завжди бути поруч.


Це тільки початок їхнього фільму, стрічки про справжнє кохання, і ми точно впевнені в тому, що у нього щасливий сценарій! :)

 
celebride.wedding@gmail.com Tel. Viber / WhatsApp +38 093 077 0886 Київ, Спортивна пл. 1А, БЦ «Гулiвер»