Осіння ніжність

Настя і Влад

"Коли доля пов'язує душі людей ніжністю - це і є кохання"
 

Настася та Владик - це наша найніжніша пара в 2016 році.

Молоді люди багато років разом і давно стали єдиним цілим.

І ось нарешті настав той самий день, коли вони стали Чоловіком і Дружиною!

Це ще одна пара рекордсменів, адже вони звернулися до нас за 10 днів до весілля :) Закохані живуть в Дніпрі, а весілля вирішили відсвяткувати в Києві, так як саме столиця приймала їх гостей з різних країн і міст. На ранок після весілля Настя і Влад відлітали з Києва у весільну подорож до Іспанії.

На момент звернення до нас у них була локація (не найбільш вдалий зал під Києвом), фотографи, візажист і величезне бажання отримати таке довгоочікуване свято. На все інше у нас було всього 10 днів ... Весь час підготовки закохані провели в Дніпрі і приїхали до Києва за кілька днів до весілля.

Настя і Влад до самого кінця не вірили в те, що ми встигнемо, в те, що все вийде і що все буде так, як вони хотіли! Взагалі історія про те, як Київ зустрічав, приймав, і як Київ їх полюбив! :) Ну і про те, як ми встигли! :)

 
 

Пара з відмінним смаком - це завжди велика фортуна для нас. Це означає, що можна дозволити собі трохи більше, ніж зазвичай. В першу чергу ми визначили, що локація обрана нашою парою явно не збігається з їх уявленнями про ідеальне весілля, і недовго думаючи, запропонували їм шикарний панорамний ресторан в центрі Києва, в старовинному особняку, з вишуканим інтер'єром, відмінною кухнею і приголомшливими видами на Дніпро і місто . Молодята погодилися і ми змінили місце проведення. Нам потрібно було зробити їх перебування поза домом максимально комфортним і при цьому показати Київ з найкращого боку.

Весільний ранок Насті і Влада починався в готелі на Подолі, в історичній частині Києва, звідки пара вирушила на прогулянку на ретро автомобілі. Потім у майбутніх нареченого і нареченої була піша прогулянка з фотографами і відеографами центральними і найгарнішими вулицями Києва. Пагорби, що потопають у зелені, красиві київські вулички, закохані і такі щасливі Настя і Влад - вийшла відмінна серія фотографій!!

Після розпису всі гості і молодята вирушили до ресторану. Церемонію ми вирішили проводити на відкритій терасі, щоб всі присутні могли милуватися не тільки нареченим і нареченою, але і панорамами Києва :) Навіть погода допомагала нам, і не дивлячись на те,що весь тиждень був похмурим і холодним, в день весілля Насті і Влада сяяло сонце :) Шикарна яскрава флористика в зоні церемонії переповнювала повітря, ще більше піднімаючи почуття молодят і підкреслюючи атмосферу свята. Неймовірної краси банкетну залу доповнювали елегантні запрошення і банкетні картки, які розробив і створив вручну наш каліграф. Але найголовнішим доповненням цього вечора стали гості Насті і Влада, батьки, найрідніші і близькі люди, друзі: щирі, радісні і щасливі! Потім були подарунки і вітання, сльози щастя, торт і танці до ранку! :)

* Обратите внимание, что в отзыве упоминается предыдущее название нашего агентства. Узнать больше о ренейминге и ребрендинге можно по ссылке :)


Думаю, що не варто особливо розповідати про атмосферу, яка панувала на цьому святі, все видно на фото :)

Хочеться сказати величезне дякую Насті і Владу за тотальну довіру нашій команді, без якого це весілля не стало б втіленням бажань! :)

 
celebride.wedding@gmail.com Tel. Viber / WhatsApp +38 093 077 0886 Київ, Спортивна пл. 1А, БЦ «Гулiвер»