Трипільське сонце

Інна та Сергій

"Найвище щастя в житті - це впевненість у тому, що вас кохають."
 

Дуже часто на самому початку підготовки весілля наречені повні сил і енергії, а також примарних надій про те, що організація весілля - це всього лише вибрати все красиве: плаття, ресторан і квіти :)

Але, як показує практика, в реальності організація весілля - це складний трудомісткий процес, який вимагає, як мінімум, навичок і досвіду в цій справі. Не кажучи вже про розуміння всіх завдань на весіллі, особливостей майданчиків, сценарію, стилістики, наявності хорошої команди і вміння цією командою керувати.

 

Наречена Інна прийшла до нас за пару тижнів до весілля в повній розгубленості і відчаї від того, що всі, до кого вона зверталася раніше за послугами щодо весілля, не чули її і нав'язували щось своє. Я була здивована. Під час нашого спілкування з Інною, я уважно вислухала всі її побажання і побоювання, заспокоїла, і пообіцяла що ми з командою точно втілимо в життя те, що вона хоче.

 

Ми в найкоротші терміни розробили концепцію оформлення: декор, флористику і поліграфію для Інни та Сергія, враховуючи всі побажання пари. Також склали таймінг і допомогли молодятам у підборі відсутніх фахівців для їхнього весілля, запропонувавши їм відеографа і найкращого стиліста з нашої команди.

Наречена залишилася дуже задоволена результатом, але найголовніше, що в останній тиждень перед весіллям (і в сам день весілля!) Інна була абсолютно спокійна і щаслива. Просто тому, що знала, що все у нас під контролем, і що в день весілля все буде красиво і добре. Навіть хмари, які раптово з'явилися на небі в їх весільний ранок, не завадили нам: ми привезли гарні білі парасольки для всіх гостей на випадок дощу.


Тож, дорогі дівчатка! Замовляючи організацію весілля або будь-яку іншу нашу послугу, Ви додатково отримуєте підтримку, допомогу і знаходите впевненість і спокій. А що може бути важливіше перед весіллям? :)

 
celebride.wedding@gmail.com Tel. Viber / WhatsApp +38 093 077 0886 Київ, Спортивна пл. 1А, БЦ «Гулiвер»