Весілля в замку

Анастасія та Владислав

"Кохання - це готовність провести удвох вічність"
 

Наречена Анастасія звернулася до нас за 5 днів до весілля, в розпал весільного сезону, і сказала, що хоче дуже особисте і особливе свято тільки для двох. Ми звикли до викликів з боку пар або обставин, але термін підготовки в 5 днів виявився для нас справжнім рекордом.

 

Ми перебрали безліч варіантів локацій для проведення цього весілля: ботсад, дахи, ресторани, яхти, але все це було не те. Складність була ще в тому, що субота 3 вересня стала однією з найпопулярніших дат в 2016 році. За задумом нареченої, весь день весілля повинен був стати сюрпризом для нареченого Владислава, і Настя дуже хотіла по-справжньому його здивувати.

Поспілкувавшись з нареченою і вислухавши всі її побажання, я запропонувала відсвяткувати весілля в справжньому старовинному Замку. Як тільки я показала Насті фотографії цієї локації, її очі загорілися, і місце святкування весілля було вибрано.

У день весілля, після офіційної реєстрації шлюбу, на якій були присутні найближчі люди, Анастасія та Владислав приїхали в Замок ...

Тут на них чекала гарна і смачна вечеря на свіжому повітрі. Романтичну атмосферу створювала гра саксофоніста, улюблена музика пари, відмінна погода і неймовірної краси Замок. Після вечері молодята багато фотографувалися і гуляли територією, а потім була церемонія. Справжня весільна церемонія, але не в звичному її розумінні. Дуже важливо було підкреслити інтимність цього особливого дня в житті Анастасії і Владислава. Саме тому ми не стали запрошувати ведучого для проведення церемонії, а дали можливість побути нареченому і нареченій наодинці. Коли трохи стемніло, закохані пройшли до зони церемонії і сказали один одному найголовніші слова. Це було тихо, без камер, під звуки саксофона і під красивою осіннім небом. Це була одна з кращих весільних церемоній: так щиро, так по-справжньому і тільки для двох!

 
* Обратите внимание, что в отзыве упоминается предыдущее название нашего агентства. Узнать больше о ренейминге и ребрендинге можно по ссылке :)


Настя і Владислав дуже багато танцювали, сміялися, і навіть розрізали свій весільний торт, як і прийнято робити в день весілля :) Сюрприз для нареченого вдався на 100 відсотків. Цей день вийшов саме таким, як хотіла Анастасія. Це було справжнє свято двох люблячих людей, які в один день стали родиною. Це був день без правил, без шаблонів, день, де все було усвідомлено, щиро, за велінням серця. І, без сумніву, це весілля запам'ятається нам назавжди.

 
celebride.wedding@gmail.com Tel. Viber / WhatsApp +38 093 077 0886 Київ, Спортивна пл. 1А, БЦ «Гулiвер»