We are one

Світлана та Саша

«Кохання – це гармонія двох свобод»
 

Коли дивишся на ці світлини, то стає якось тепло і радісно на душі, наче вдома. Світлана, Саша і маленький Мишко - дивовижні.

Вони такі щирі, справжні, люблячі. Свято, яке ви побачите на фото - не весілля. Це святкування річниці весілля Світлани і Саші в колі близьких друзів і в компанії сина Михайла :)

Адже хто сказав, що кохання можна відзначати лише один раз? :)

 
 

Ми запропонували Світлані та Саші святкувати в затишному заміському будинку під Києвом. Густий ліс далеко від міста і екологічно чисті дерев'яні будинки - повне єднання з природою і релакс :)

Друзі пари, запрошені на це свято, заздалегідь отримали гарні запрошення, а ми з командою виконали велику роботу, щоб цей день вийшов казковим і красивим. Для Світлани ми орендували ніжне плаття і запросили стиліста, Саша теж підготувався. Гостей зустрічав затишний будиночок з каміном, і шикарний декорований стіл. Знову хочеться сказати про гармонію і єдність концепції, як важливо коли всі деталі поєднуються: і образи нареченого з нареченою, і локація, і декор, і навіть поліграфія (до речі, як зазвичай, це ручна робота нашого каліграфа).

Молода родина фотографувалася, гуляла, дивилася одне на одного закоханими очима і чекала приїзду гостей. А після була святкова вечеря в колі друзів.

 


Весільний день - це такий яскравий сплеск емоцій в житті кожної пари, що потім через кілька років, хочеться пережити їх ще раз, повірте.

Святкування річниці весілля - прекрасний привід для цього. Особливо, коли серед гостей є ваші діти :) Ці моменти незабутні ...

Давайте відсвяткуємо Ваше кохання? :)

 
celebride.wedding@gmail.com Tel. Viber / WhatsApp +38 093 077 0886 Київ, Спортивна пл. 1А, БЦ «Гулiвер»