Про нас

смотреть видео

 
Про нас


Ваш весільний організатор, керівник весільної агенції Сelebride Анна Жолудь

  • Головна цінність нашого століття - це час. Звертаючись до весільного організатора, ви звільняєте час для найціннішого - насолоди і максимального задоволення від весільного процесу.
  • Celebride не визнає шаблони: ми створювали весілля в замку, весілля для двох, весілля-вечірки і досі віримо, що не буде повторів навіть на тисячному клієнтові. Ніяких готових пакетних пропозицій, кожен елемент весілля створюється на основі вашого бачення свята і унікальної концепції з нашого боку.
  • Фотограф проспав, квіти зів'яли ще до появи гостей, ведуча церемонії втратила голос, що ви робитиме в такому випадку? Коли вашим весіллям займаємося ми, - все, що вам потрібно робити - це насолоджуватися, пити шампанське, цілувати нареченого і, мабуть, ще раз насолоджуватися.
  • Найчастіше пари відмовляються від весілля,так як бояться пережитків минулого і жахливих конкурсів. Обіцяємо, що на вашому весіллі ніхто не буде викрадати наречену, танцювати на столах без сорочки і співати пісні з далеких 90-х, все буде в дусі сучасності, красиво, стильно і свідомо.
  • Celebride завжди надає право вибору нареченій: ви можете брати активну участь в підготовці, а можете побалувати себе тільки приємними клопотами: вибрати квіти, декор і, звичайно ж, сукню.
  • Іноді ми робимо більше того,що зазвичай входить до компетенції весільного агентства: підтримуємо наречену в найбільш хвилюючі моменти, налаштовуємо на потрібний лад нареченого і роздаємо серветки батькам, щоб витерти сльози щастя. Турбота про вас і ваших гостей - це наш обов'язок.
  • Допомагаємо зберегти спогади і дозволяємо пережити емоції ще раз, переглядаючи фото і відеоматеріали, створені нашою командою.
 
У що ми віримо
Ми віримо в кохання. У щире, справжнє, єдине. Кохання - це наша релігія. Ми любимо життя, свої пари і красиві весілля. І ми переконані, що всі історії кохання заслуговують свого унікального прочитання. Це і є наша робота.
Досвід нашої агенцїї в цифрах:
Створювали проекти як за 6 місяців, так і за 5 днів до дня весілля
Спілкуємося з клієнтом в середньому 2 200 хвилин за час підготовки весілля
За час нашої роботи зроблено 10 000 весільних фотографій
Від 2 до 85 гостей було на наших весіллях
Знято 6500 хвилин весільного відео
0 раз вдалося стримати сльози щастя на весіллі :)

Як проходить робота агенції Celebride

 

Знайомство з парою

Ми познайомимося ближче і дізнаємося всі деталі Вашої історії кохання, для того, щоб розробити концепцію весілля і зробити Ваше свято максимально індивідуалізованим, особливим і незабутнім.

smile
 

Створення концепції

Концепція - це те, на чому будується все Весілля. Неможливо пояснити, як вона приходить до нас, але ми точно знаємо, що це ключ до Вашого свята.

Іноді вона народжується виходячи з розповідей пари про стосунки, історію знайомства, а іноді все починається з образу нареченої, в якому ми її уявили. Концепція - це те, що робить Ваше весілля особливим днем і визначає кожну його деталь.

 

Підготовка весілля

Безперечно, ми беремо всі організаційні питання на себе. Ви можете брати активну участь в процесі, а можете тільки спостерігати за ним. Вибір завжди за Вами.

Ми готуємо для Вас презентації, ескізи, сценарії відповідно до Ваших смаків і побажань. Ми вміємо робити так, щоб підготовка весілля була дуже приємним і захоплюючим періодом в житті пари, а всі проблеми і труднощі не обтяжували Вас.

beauty
 

День весілля

У цей відповідальний і щасливий день ми будемо поруч з Вами з самого ранку і до кінця свята. Вам потрібно тільки розслабитися, отримувати задоволення і насолоджуватися кожною хвилиною Вашого дня. Ми - працюємо, Ви - відпочиваєте.

Мы - работаем, Вы - отдыхаете.

 

Магія

Якщо у весілля вкласти душу, креатив, ідеї, настрій і любов, воно стане воістину чарівним ... Це секретні інгредієнти, які ми додаємо в усі наші свята.

lovely
celebride.wedding@gmail.com Tel. Viber / WhatsApp +38 093 077 0886 Київ, Спортивна пл. 1А, БЦ «Гулiвер»